Opis comisii

Comisii an scolar 2016-2017-es tanév bizottságai

2017.01.15 14:20
1.Comisia pentru protectia muncii, protectia civila si PSI                   PRESEDINTE: MAKAI  IOANA Membri: Gligan Raluca,Dudas Stefania,Csergo Adriana, Jancsó Júlia, Fekete Csaba, Nagy...

—————

Comisiile anului scolar 2015/16-os tanév bizottságai

2015.10.21 14:13
1.Comisia pentru protectia muncii, protectia civila si PSI                   PRESEDINTE: MAKAI  IOANA Membri: Gligan Claudia,Dudas Stefania,Csergo Adriana, Jancsó Júlia, Fekete Csaba, Molnár...

—————

REGISTRUL DOCUMENTELOR SCOLARE

2015.01.15 12:49
  1.DOCUMENTE ALE DIRECTORULUI 2.DOCUMENTE ALE DIRECTORULUI ADJUNCT 3. A. CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE CONSILIUL DE ADMINISTRATIE are numarul 3.A. in registrul documentelor scolare 1.Vajda József -director 2.Neag Viorel-director adjunct 3.Böjthe Zsombor-coordonator școlar Chendu 4.Magyarosi...

—————


Comisii/Bizottságok
   2014-2015

1.Comisia pentru protectia muncii, protectia civila si PSI

                  PRESEDINTE: MAKAI  IOANA

Membri: Gligan Claudia,Dudas Stefania,Csergo Adriana, Jancsó Júlia, Fekete Csaba, Molnár Timea, Nagy Edit, Bartos Olga

 

2.Comisia pentru analiza periodica a notarii ritmice si a absenteismului

                             PRESEDINTE: Pál Enikő

Membri: Bartos Olga, Csergő Adriana,Neag Viorel, Toader Violeta, Vajda Csilla

                                            

3.Comisia pentru formarea continua a personalului didactic

      PRESEDINTE/RFC-ist: MAGYARI IMOLA

Membri: Csergo Adriana, Molnár Timea, Nagy Szidónia, Földvári Adél, Nilca P Bogdan, Demeter Izabella

4.Comisia pentru intretinerea paginii web

                             PRESEDINTE: VAJDA JÓZSEF

membrii:Hanzi Júlia, Neag Florentina, Kerekes Csaba

5.Comisia pentru redactarea revistelor scolare

                             PRESEDINTE: MÁTÉ HAJNALKA

Membri: Caras Veronica, Pál Enikő

6.Comisia pentru concursuri si olimpiade

                             PRESEDINTE: Gheorghita Dumitrita

Membri: Magyarosi Erzsébet, Pálfi Irma, Bogáti Alice, Máté Erna,Todea Rodica

 

7.Comisia pentru cercetarea faptelor disciplinare

                             PRESEDINTE:    Böjthe Zsombor   

Membri: Farkas Béla, Neag Viorel, Nagy Kinga

8.Comisia pentru curriculum

                             PRESEDINTE: Bartha Orsolya

Membri: Pálfi Irma, Caras Veronica, Gligan Claudia, Máté Erna

9.Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii

                                   PRESEDINTE: HANZI JÚLIA

Membri: Gheorghiță Dumitrita, Farkas Béla,Makai Ioana,Fülöp Emőle  ,Szabo Csaba

 1.Biroul executiv al sindicatului

                                   Presedinte: Makai Ioana

Membri: Bartos Olga,Giurgiu Ionela,Farkas Béla, Csergő Adriana

Comisia de cenzori al sindicatului

Membri: Hanzi Júlia,Molnár Tímea, Neag Florentina

11.Comisia dirigintilor:
                  Pres. Bartos Olga,consilier educativ
                 membrii:dirigintii

 12.Comisia ptr elaborarea si implementarea sistemului de control intern

     Pres.Neag Viorel,diradj.
  membrii:Magyarosi Erzsébet, Menyhárt Berta,Magyarosi Ileana,  Koncz Elvira
   secretar grup de lucru

13.Comisia ptr.mobilitate
                Pres.Nagy Erzsébet
membrii: Gheorghita Dumitrita, Máté Erna, Máté László, Vajda Csilla

Responsabil SNAC: Böjthe Zsombor

14.Comisia pentru parteneriate  si relatii internationale
Pres.Vajda József
membrii: Böjthe Zsombor, Máté Hajnalka,  Máté Erna, Bartos Olga, Farkas Béla
             Caras Veronica,Fülöp Emőke, Domokos Honorea

15.Com. Ptr.etica si deontologie profesionala
               Pres. György Enikő-consilier de etica

16.Comiisa ptr intocmirea ORARELOR:

Pres. Vajda József
membrii: Neag Viorel, Hanzi Júlia

17.Comisia pentru managementul riscurilor
Resp.Nagy Kinga, membrii:Menyhárt Berta,Magyarosi Ileana, Koncz Elvira,Neag Viorel, Pálfi Irma, Böjthe Zsombor, Farkas Béla

18.Comisia ptr.prevenirea actelor de coruptie
Resp.Kerekes Csaba,membrii: Incze Levente, Barabás Beáta

19.Comisie ptr.prevenirea si combaterea violentei in mediul scolar
Resp.György Enikő, membrii: Böjthe Zsombor,Neag Viorel, Vajda József

 

COMISIILE ANULUI SCOLAR  2013/2014

 

  1. Comisia pentru protectia muncii, protectia civila si PSI

                             PRESEDINTE: BÖJTHE ZSOMBOR

                             Membri: Gligan Claudia

                                             Toma Gabriela

                                             Tövissi Csilla
                                                  Kerekes csaba

  1. Comisia pentru analiza periodica a notarii ritmice si a absenteismului

                             PRESEDINTE: MAGYARI IMOLA

                             Membri: Neag Viorel

                                             Bartos Olga

                                             Toma Gabriela

                                             Makai Ioana

                                                  Csergő Adriana

  1. Comisia pentru formarea continua a personalului didactic

                             PRESEDINTE: URR BOTOND

                             Membri: Molnár Tímea

                                             Veres Zita

                                             Nagy Edith

                                              Nilca P Bogdan

                                              Földvári Adél

                                              Bartos Olga

  1. Comisia pentru intretinerea paginii web

                             PRESEDINTE: VAJDA JÓZSEF

                              Membri: Hanzi Júlia

                                             Neag Florentina

                                             Farkas Béla

                                             Bartos Olga

                                                 Molnár Timea

                                            Pálfi Irma

                                            Menyhárt Karola

                                            Caras Veronica

                                                 Csergő Adriana

  1. Comisia pentru redactarea revistelor scolare

                             PRESEDINTE: MÁTÉ HAJNALKA

                             Membri: Székely Andrea

                                             Caraș Veronica

                                             Giurgiu Ionela

  1. Comisia pentru concursuri si olimpiade

                              PRESEDINTE: MÁTÉ ERNA

                             Membri: Bogáti Alice

                                             Gheorghita Dumitrita

                                              Toma Gabriela

                                               Todea Rodica

7. Comisia pentru cercetarea faptelor disciplinare

                             PRESEDINTE: BÖJTHE ZSOMBOR              

                             Membri: Bartos Olga

                                             Farkas Béla

                                             Neag Viorel

                                             Székely Andrea

8.Comisia pentru curriculum

                             PRESEDINTE: SZŐCS ANIKÓ

                                   Membri: Diaconu Iustina

                                                   Menyhárt Éva

                                                    Demeter izabella

                                                    Balázs Csilla

                                                    Bartos Olga

9. Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii

                                   PRESEDINTE: HANZI JÚLIA

                                   Membri: Gheorghiță Dumitrița

                                                  Farkas Béla

                                                  Makai Ioana

                                                   Pál Enikő

                                                        Fülöp Emőle

10. Biroul executiv al sindicatului

                                   Presedinte: Makai Ioana

                                   Membri: Bartos Olga

                                                   Giurgiu Ionela

                                                   Farkas Béla

                                                   Csergő Adriana

Comisia de cenzori al sindicatului

                                   Membri: Hanzi Júlia

                                                   Molnár Tímea

                                                   Neag Florentina

           

            C) Consiliul de Administratie

 

  • Coordonator Dumitreni: Bartos Olga
  1. Director: Vajda József
  2. Director adjunct: Neag Viorel
  3. Coordonator educatoare: Pálfi Irma
  4. Coordonator Chendu: Böjthe Zsombor

6.  Reprez.parinti Földvári  Tibor

7.  Reprez.parinti Koncz Elvira

8. Reprezentantul primarului: Báthory István

9. Consilier local: Székely Ella

 

+ Liderul sindical (observator): Makai Ioana

                                                       

COMISIILE ANULUI SCOLAR 2012/2013

  1. Comisia pentru protectia muncii, protectia civila si PSI

                             Presedinte: Böjthe Zsombor

                             Membri: Gligan Claudia

                                             Toma Gabriela

                                             Borsos Hajnalka

  1. Comisia pentru analiza periodica a notarii ritmice si a absenteismului

                             Presedinte: Szőcs Enikő

                             Membri: Neag Viorel

                                             Bartos Olga

                                             Toma Gabriela

                                             Székely Andrea

  1. Comisia pentru formarea continua a personalului didactic

                             Presedinte: Magyarosi Erzsébet

                             Membri: Molnár Tímea

                                             Fábián Kinga-Katalin

                                             Nagy Edith

                                              Micu Ionuț Marius

                                              Sövér Beáta

                                              Borsos Hajnalka

  1. Comisia pentru intretinerea paginii web

                             Presedinte: Vajda József

                             Membri: Hanzi Júlia

                                             Neag Florentina

                                             Farkas Béla

                                             Bartos Olga

  1. Comisia pentru redactarea revistelor scolare

                             Presedinte: Máté Hajnalka

                             Membri: Bereczki Tollas Enikő

                                             Caraș Veronica

  1. Comisia pentru concursuri si olimpiade

                             Presedinte: Farkas Ildikó

                             Membri: Bogáti Alice

                                             Sánta Timea

                                              Toma Gabriela

                                               Nilca Petru Bogdan

                                                Borsos Hajnalka

7. Comisia pentru cercetarea faptelor disciplinare

                             Presedinte: Böjthe Zsombor          

                             Membri: Bartos Olga

                                             Farkas Béla

                                             Neag Viorel

                                             Székely Andrea

8.Comisia pentru curriculum

                             Presedinte: Magyari Imola

                                   Membri: Onețiu Marinela

                                                   Menyhárt Éva

                                                    Bartha Orsolya

                                                    Toma Gabriela

                                                    Bartos Olga

9. Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii

                                   Presedinte: Bartha Orsolya

                                   Membri: Gheorghiță Dumitrița

                                                  Farkas Béla

                                                  Makai Ioana

                                                   Pál Enikő

10. Biroul executiv al sindicatului

                                   Presedinte: Makai Ioana

                                   Membri: Bartos Olga

                                                   Giurgiu Ionela

                                                   Farkas Béla

                                                   Csergő Adriana

Comisia de cenzori al sindicatului

                                   Membri: Hanzi Júlia

                                                   Molnár Tímea

                                                   Neag Florentina

           

            C) Consiliul de Administratie

 

  • Coordonator Dumitreni: Bartos Olga
  1. Director: Vajda József
  2. Director adjunct: Neag Viorel
  3. Coordonator educatoare: Pálfi Irma
  4. Coordonator Chendu: Böjthe Zsombor

6.  Reprez.parinti Földvári  Tibor

7.  Reprez.parinti Koncz Elvira

8. Reprezentantul primarului: Báthory István

9. Consilier local: Székely Ella

 

+ Liderul sindical (observator): Makai Ioana