Comisii/Bizottságok
2014-2015
1.Comisia pentru protectia muncii, protectia civila si PSI PRESEDINTE: MAKAI IOANA Membri: Gligan Claudia,Dudas Stefania,Csergo Adriana, Jancsó Júlia, Fekete Csaba, Molnár Timea, Nagy Edit, Bartos Olga
|
2.Comisia pentru analiza periodica a notarii ritmice si a absenteismului PRESEDINTE: Pál Enikő Membri: Bartos Olga, Csergő Adriana,Neag Viorel, Toader Violeta, Vajda Csilla
|
3.Comisia pentru formarea continua a personalului didactic PRESEDINTE/RFC-ist: MAGYARI IMOLA Membri: Csergo Adriana, Molnár Timea, Nagy Szidónia, Földvári Adél, Nilca P Bogdan, Demeter Izabella |
4.Comisia pentru intretinerea paginii web PRESEDINTE: VAJDA JÓZSEF membrii:Hanzi Júlia, Neag Florentina, Kerekes Csaba |
5.Comisia pentru redactarea revistelor scolare PRESEDINTE: MÁTÉ HAJNALKA Membri: Caras Veronica, Pál Enikő |
6.Comisia pentru concursuri si olimpiade PRESEDINTE: Gheorghita Dumitrita Membri: Magyarosi Erzsébet, Pálfi Irma, Bogáti Alice, Máté Erna,Todea Rodica
|
7.Comisia pentru cercetarea faptelor disciplinare PRESEDINTE: Böjthe Zsombor Membri: Farkas Béla, Neag Viorel, Nagy Kinga |
8.Comisia pentru curriculum PRESEDINTE: Bartha Orsolya Membri: Pálfi Irma, Caras Veronica, Gligan Claudia, Máté Erna |
9.Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii PRESEDINTE: HANZI JÚLIA Membri: Gheorghiță Dumitrita, Farkas Béla,Makai Ioana,Fülöp Emőle ,Szabo Csaba |
1.Biroul executiv al sindicatului Presedinte: Makai Ioana Membri: Bartos Olga,Giurgiu Ionela,Farkas Béla, Csergő Adriana Comisia de cenzori al sindicatului Membri: Hanzi Júlia,Molnár Tímea, Neag Florentina |
11.Comisia dirigintilor: |
12.Comisia ptr elaborarea si implementarea sistemului de control intern Pres.Neag Viorel,diradj. |
13.Comisia ptr.mobilitate |
Responsabil SNAC: Böjthe Zsombor |
14.Comisia pentru parteneriate si relatii internationale |
15.Com. Ptr.etica si deontologie profesionala |
16.Comiisa ptr intocmirea ORARELOR: Pres. Vajda József |
17.Comisia pentru managementul riscurilor |
18.Comisia ptr.prevenirea actelor de coruptie 19.Comisie ptr.prevenirea si combaterea violentei in mediul scolar
COMISIILE ANULUI SCOLAR 2013/2014
PRESEDINTE: BÖJTHE ZSOMBOR Membri: Gligan Claudia Toma Gabriela Tövissi Csilla
PRESEDINTE: MAGYARI IMOLA Membri: Neag Viorel Bartos Olga Toma Gabriela Makai Ioana Csergő Adriana
PRESEDINTE: URR BOTOND Membri: Molnár Tímea Veres Zita Nagy Edith Nilca P Bogdan Földvári Adél Bartos Olga
PRESEDINTE: VAJDA JÓZSEF Membri: Hanzi Júlia Neag Florentina Farkas Béla Bartos Olga Molnár Timea Pálfi Irma Menyhárt Karola Caras Veronica Csergő Adriana
PRESEDINTE: MÁTÉ HAJNALKA Membri: Székely Andrea Caraș Veronica Giurgiu Ionela
PRESEDINTE: MÁTÉ ERNA Membri: Bogáti Alice Gheorghita Dumitrita Toma Gabriela Todea Rodica 7. Comisia pentru cercetarea faptelor disciplinare PRESEDINTE: BÖJTHE ZSOMBOR Membri: Bartos Olga Farkas Béla Neag Viorel Székely Andrea 8.Comisia pentru curriculum PRESEDINTE: SZŐCS ANIKÓ Membri: Diaconu Iustina Menyhárt Éva Demeter izabella Balázs Csilla Bartos Olga 9. Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii PRESEDINTE: HANZI JÚLIA Membri: Gheorghiță Dumitrița Farkas Béla Makai Ioana Pál Enikő Fülöp Emőle 10. Biroul executiv al sindicatului Presedinte: Makai Ioana Membri: Bartos Olga Giurgiu Ionela Farkas Béla Csergő Adriana Comisia de cenzori al sindicatului Membri: Hanzi Júlia Molnár Tímea Neag Florentina
C) Consiliul de Administratie
6. Reprez.parinti Földvári Tibor 7. Reprez.parinti Koncz Elvira 8. Reprezentantul primarului: Báthory István 9. Consilier local: Székely Ella
+ Liderul sindical (observator): Makai Ioana
COMISIILE ANULUI SCOLAR 2012/2013
Presedinte: Böjthe Zsombor Membri: Gligan Claudia Toma Gabriela Borsos Hajnalka
Presedinte: Szőcs Enikő Membri: Neag Viorel Bartos Olga Toma Gabriela Székely Andrea
Presedinte: Magyarosi Erzsébet Membri: Molnár Tímea Fábián Kinga-Katalin Nagy Edith Micu Ionuț Marius Sövér Beáta Borsos Hajnalka
Presedinte: Vajda József Membri: Hanzi Júlia Neag Florentina Farkas Béla Bartos Olga
Presedinte: Máté Hajnalka Membri: Bereczki Tollas Enikő Caraș Veronica
Presedinte: Farkas Ildikó Membri: Bogáti Alice Sánta Timea Toma Gabriela Nilca Petru Bogdan Borsos Hajnalka 7. Comisia pentru cercetarea faptelor disciplinare Presedinte: Böjthe Zsombor Membri: Bartos Olga Farkas Béla Neag Viorel Székely Andrea 8.Comisia pentru curriculum Presedinte: Magyari Imola Membri: Onețiu Marinela Menyhárt Éva Bartha Orsolya Toma Gabriela Bartos Olga 9. Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii Presedinte: Bartha Orsolya Membri: Gheorghiță Dumitrița Farkas Béla Makai Ioana Pál Enikő 10. Biroul executiv al sindicatului Presedinte: Makai Ioana Membri: Bartos Olga Giurgiu Ionela Farkas Béla Csergő Adriana Comisia de cenzori al sindicatului Membri: Hanzi Júlia Molnár Tímea Neag Florentina
C) Consiliul de Administratie
6. Reprez.parinti Földvári Tibor 7. Reprez.parinti Koncz Elvira 8. Reprezentantul primarului: Báthory István 9. Consilier local: Székely Ella
+ Liderul sindical (observator): Makai Ioana |